Gravity-Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Aplicatie Police Departament

+2
KeNoN
alexandru974
6 participanți

In jos

Aplicatie Police Departament Empty Aplicatie Police Departament

Mesaj Scris de alexandru974 Mier Aug 05, 2015 1:38 pm

• Nickname: One_Kill
• Nickname-uri anterioare: One_Kill
• Level: 2 .
• Vârsta reală: 15 ani.
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: nu am luat nici 1 warn pana acum.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Pe acest sv niciodata , pe altele am luat din cauza warnurilor si a afacerilor interzise
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Nu am fost in nici 1 factiune pana acum.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Nu am fost in nici 1 factiune pana acum
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: nu am fost in nici 1 departament pana acum si sper ca acesta sa fie primul !
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin 7 zile în Police Department vei ieși cu Faction Warn ?: Da, inteleg.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Desigur.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece e o factiune foarte dorita si deoarece ma descurc cel mai bine in aceasta factiune si imi place sa fiu politist.
• Poză cu /stats, detective skill și /licenses: Nu pot sa pun poze doarece nu am 7 zile de la inscriere sper sa nu afecteze asta cu nimic.
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 3-4 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu pe nici 1 blacklist.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Daca as fii pe blacklist as fi dispus sa platesc.
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Costea Cosmin Alexandru  , sunt din orasul Tulcea si am 15 ani. Sunt o fire prietenoasa , imi plac persoanele care stiu sa glumeasca , imi place sa lucrez in echipa deoarece e o vorba : "Unde-s multi puterea creste !"

alexandru974

Mesaje : 7
Data de înscriere : 05/08/2015

Sus In jos

Aplicatie Police Departament Empty Re: Aplicatie Police Departament

Mesaj Scris de KeNoN Mier Aug 05, 2015 2:45 pm

Nickname: KeNoN
• Nickname-uri anterioare: nu am.
• Level: aproape 4
• Vârsta reala: 16.
• Sexul (real): Barbat.
• Numarul de warn-uri din joc ?i motivul pentru care le-ai primit: Nici unul.
• A?i fost bana?i vreodata? Daca da, de ce?: Nu am fost banat.
• Fac?iunile anterioare ?i rank-ul în acestea (în ordine): Nu am fost in vreo factiune pe acest server dar pe altul am fost lider LSPD, as da si numele serverului dar nu vreau sa fac reclama.
• De ce a?i parasit ultimele doua fac?iuni ?i data în care a?i ie?it?: Nu am fost in vreo factiune pe acest server.
• A?i mai facut parte dintr-un departament? Daca da, de ce l-a?i parasit?: Da, dar pe alt server si l-am parasit deoarece am fost 100 de zile in accea factiune si trebuia sa se aleaga alt lider.
• Sunte?i activi pe forum?: Da, foarte activ.
• În?elegi ca Police Department este un departament serios ?i trebuie sa ai un limbaj ?i comportament
exemplar?: Da, nu ar fii o problema pentru mine deoarece am cei 7 ani de acasa.
• În?elegi ca daca nu stai cel pu?in 7 zile în Police Department vei ie?i cu Faction Warn ?: Da inteleg.
• A?i citit Regulamentul Police Department împreuna cu celelalte topicuri importante ?i sunte?i de acord ca ve?i fi sanc?iona?i pentru încalcarea acestora?:Da sunt de acord cu regulamentul.
• De ce dori?i sa intra?i în Police Department?:Doresc sa intru in LSPD deoarece vreau sa ajut factiunea, sa o fac importanta pe acest server si cu aceasta ocazie sa incerc lucruri noi pe acest server.
• Poza cu /stats, detective skill ?i /licenses:Nu pot face poze pentru ca am o problema cu sistemul de screenshot, imi pare rau.
• Numarul de ore petrecute în joc fara AFK: 4-5 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei factiuni? (specifica factiunea): Nu.
• Daca da, esti de acord sa platesti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
• O scurta autocaracterizare: Salut ma numesc Adrian sunt din judetul Hunedoara, am frumoasa varsta de 16 ani, sunt o fire amuzanta, calma, prietenoasa, serioasa cu cei 7 ani de acasa si ma descurc mereu in ceea ce fac.

KeNoN

Mesaje : 10
Data de înscriere : 05/08/2015
Varsta : 23
Localizare : Hunedoara.

Sus In jos

Aplicatie Police Departament Empty Re: Aplicatie Police Departament

Mesaj Scris de Ultron Mier Aug 05, 2015 3:54 pm

Nickname: Ultron.
• Nickname-uri anterioare: nu am.
• Level: 4
• Vârsta reala: 19.
• Sexul (real): Barbat.
• Numarul de warn-uri din joc ?i motivul pentru care le-ai primit: Nu am primit warn.
• A?i fost bana?i vreodata? Daca da, de ce?: Nu am fost banat.
• Fac?iunile anterioare ?i rank-ul în acestea (în ordine): Nu am fost in vreo factiune pe acest server.
• De ce a?i parasit ultimele doua fac?iuni ?i data în care a?i ie?it?: Nu am fost in vreo factiune pe acest server.
• A?i mai facut parte dintr-un departament? Daca da, de ce l-a?i parasit?: Da, dar pe alt server.
• Sunte?i activi pe forum?: Da, foarte activ.
• În?elegi ca Police Department este un departament serios ?i trebuie sa ai un limbaj ?i comportament
exemplar?: Da, nu ar fii o problema pentru mine deoarece am cei 7 ani de acasa.
• În?elegi ca daca nu stai cel pu?in 7 zile în Police Department vei ie?i cu Faction Warn ?: Da inteleg.
• A?i citit Regulamentul Police Department împreuna cu celelalte topicuri importante ?i sunte?i de acord ca ve?i fi sanc?iona?i pentru încalcarea acestora?:Da sunt de acord cu regulamentul.
• De ce dori?i sa intra?i în Police Department?:Doresc sa intru in LSPD deoarece vreau sa ajut factiunea, sa o fac importanta pe acest server si cu aceasta ocazie sa incerc lucruri noi pe acest server.
• Poza cu /stats, detective skill ?i /licenses:Nu pot face poze pentru ca am o problema cu sistemul de screenshot, imi pare rau.
• Numarul de ore petrecute în joc fara AFK: 4-5 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei factiuni? (specifica factiunea): Nu.
• Daca da, esti de acord sa platesti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
• O scurta autocaracterizare: Salut ma numesc Ninel sunt din judetul Hunedoara, am frumoasa varsta de 19 ani, sunt

Ultron

Mesaje : 1
Data de înscriere : 05/08/2015

Sus In jos

Aplicatie Police Departament Empty Re: Aplicatie Police Departament

Mesaj Scris de KeNoN Mier Aug 05, 2015 3:56 pm

One_Kill si Ultron acceptati pentru teste.

KeNoN

Mesaje : 10
Data de înscriere : 05/08/2015
Varsta : 23
Localizare : Hunedoara.

Sus In jos

Aplicatie Police Departament Empty Re: Aplicatie Police Departament

Mesaj Scris de Painjr Mier Aug 05, 2015 4:24 pm

• Nickname: PainJr
• Nickname-uri anterioare: -
• Level: 1
• Vârsta reală: 15
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: -
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): -
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: -
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin 7 zile în Police Department vei ieși cu Faction Warn ?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da si sunt de acord cu accestea
• De ce doriți să intrați în Police Department?:
• Poză cu /stats, detective skill și /licenses:
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:
• O scurtă autocaracterizare:

Painjr

Mesaje : 1
Data de înscriere : 05/08/2015

Sus In jos

Aplicatie Police Departament Empty Re: Aplicatie Police Departament

Mesaj Scris de KeNoN Mier Aug 05, 2015 4:25 pm

PainJr acceptat pentru teste.

KeNoN

Mesaje : 10
Data de înscriere : 05/08/2015
Varsta : 23
Localizare : Hunedoara.

Sus In jos

Aplicatie Police Departament Empty Re: Aplicatie Police Departament

Mesaj Scris de antoniostoian Mier Aug 05, 2015 11:46 pm

Nickname: Cr1m1na1u• Nickname-uri anterioare: -
• Level: 1
• Vârsta reală: 15
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: -Nici unu
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): -LSPD (alt server) rank 5
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: -Pentru ca nu mai prea joc pe serverele acelea
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: -AAm iesit din factiune !
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin 7 zile în Police Department vei ieși cu Faction Warn ?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da si sunt de acord cu accestea
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Pentru ca e cea mai smechera factiune si e singura la care stiu comenzi
• Poză cu /stats, detective skill și /licenses:
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:2
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu ma alfu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:
• O scurtă autocaracterizare:Joc destul de mult samp, daca o sa fiu acceptat pe srv o sa mi fac treaba si cam atat

antoniostoian

Mesaje : 1
Data de înscriere : 05/08/2015

Sus In jos

Aplicatie Police Departament Empty Re: Aplicatie Police Departament

Mesaj Scris de iCatalinn Vin Aug 07, 2015 9:50 pm

VA ROG SA NU MAI FACETI AICI APLICATIILE! FACETI APLICATIILE IN SECTIUNEA "Aplicatii PD ON! "

iCatalinn

Mesaje : 7
Data de înscriere : 07/08/2015

Sus In jos

Aplicatie Police Departament Empty Re: Aplicatie Police Departament

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum