Gravity-Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere pentru lspd !

4 participanți

In jos

Cerere pentru lspd !  Empty Cerere pentru lspd !

Mesaj Scris de BrekS Mier Aug 05, 2015 11:37 am

Nickname:BrekS in joc nume real Edy
• Nickname-uri anterioare:Nici Unul
• Level:4
• Vârsta reală:13
• Sexul (real):Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu,am fost !
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Nu am fost la nici o factiune ! momentan =)
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Nu am fost la nici o factiune !
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Am mai facut parte dintr-un departament pe un alt server... dar nu l am parasit ci s a inchis serverul
• Sunteți activi pe forum?:da,sunt activ si voi fi mereu !
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:da , inteleg ca police departament este serios si ca trebuie sa am un comportament exemplar
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin 7 zile în Police Department vei ieși cu Faction Warn ?:Inteleg,o sa stau mult ! fiindca imi place la lspd
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da,sunt de acord !
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Doresc sa intru deoarece pe server nu prea am vazut pe nimeni in lspd si vreau sa mai intru deoarece imi place mie si ma descurc acolo cel mai bine !
• Poză cu /stats, detective skill și /licenses:NU Am putut face poza dar daca vrei verifica tu in joc Nume: BrekS
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:0
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Nu,fiindca nici nu este cazul ! odata unde intru acolo raman
• O scurtă autocaracterizare:Ma numesc Edy sunt din Barlad am 13 ani si mai important asa despre samp.... am experienta de 2 ani de zile.... atat in factiuni cat si in locatii server.... cam atat si sper sa fiu acceptat =)

BrekS

Mesaje : 1
Data de înscriere : 05/08/2015

Sus In jos

Cerere pentru lspd !  Empty Cum fac si eu aplicatie ? :(

Mesaj Scris de alexandru974 Mier Aug 05, 2015 1:11 pm

BrekS a scris:Nickname:BrekS in joc nume real Edy
• Nickname-uri anterioare:Nici Unul
• Level:4
• Vârsta reală:13
• Sexul (real):Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu,am fost !
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Nu am fost la nici o factiune ! momentan =)
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Nu am fost la nici o factiune !
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Am mai facut parte dintr-un departament pe un alt server... dar nu l am parasit ci s a inchis serverul
• Sunteți activi pe forum?:da,sunt activ si voi fi mereu !
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:da , inteleg ca police departament este serios si ca trebuie sa am un comportament exemplar
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin 7 zile în Police Department vei ieși cu Faction Warn ?:Inteleg,o sa stau mult ! fiindca imi place la lspd
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da,sunt de acord !
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Doresc sa intru deoarece pe server nu prea am vazut pe nimeni in lspd si vreau sa mai intru deoarece imi place mie si ma descurc acolo cel mai bine !
• Poză cu /stats, detective skill și /licenses:NU Am putut face poza dar daca vrei verifica tu in joc Nume: BrekS
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:0
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Nu,fiindca nici nu este cazul ! odata unde intru acolo raman
• O scurtă autocaracterizare:Ma numesc Edy sunt din Barlad am 13 ani si mai important asa despre samp.... am experienta de 2 ani de zile.... atat in factiuni cat si in locatii server.... cam atat si sper sa fiu acceptat =)

alexandru974

Mesaje : 7
Data de înscriere : 05/08/2015

Sus In jos

Cerere pentru lspd !  Empty Re: Cerere pentru lspd !

Mesaj Scris de KeNoN Mier Aug 05, 2015 1:21 pm

• Nickname: KeNoN
• Nickname-uri anterioare: nu am.
• Level: aproape 4
• Vârsta reala: 16.
• Sexul (real): Barbat.
• Numarul de warn-uri din joc ?i motivul pentru care le-ai primit: Nici unul.
• A?i fost bana?i vreodata? Daca da, de ce?: Nu am fost banat.
• Fac?iunile anterioare ?i rank-ul în acestea (în ordine): Nu am fost in vreo factiune pe acest server dar pe altul am fost lider LSPD, as da si numele serverului dar nu vreau sa fac reclama.
• De ce a?i parasit ultimele doua fac?iuni ?i data în care a?i ie?it?: Nu am fost in vreo factiune pe acest server.
• A?i mai facut parte dintr-un departament? Daca da, de ce l-a?i parasit?: Da, dar pe alt server si l-am parasit deoarece am fost 100 de zile in accea factiune si trebuia sa se aleaga alt lider.
• Sunte?i activi pe forum?: Da, foarte activ.
• În?elegi ca Police Department este un departament serios ?i trebuie sa ai un limbaj ?i comportament
exemplar?: Da, nu ar fii o problema pentru mine deoarece am cei 7 ani de acasa.
• În?elegi ca daca nu stai cel pu?in 7 zile în Police Department vei ie?i cu Faction Warn ?: Da inteleg.
• A?i citit Regulamentul Police Department împreuna cu celelalte topicuri importante ?i sunte?i de acord ca ve?i fi sanc?iona?i pentru încalcarea acestora?:Da sunt de acord cu regulamentul.
• De ce dori?i sa intra?i în Police Department?:Doresc sa intru in LSPD deoarece vreau sa ajut factiunea, sa o fac importanta pe acest server si cu aceasta ocazie sa incerc lucruri noi pe acest server.
• Poza cu /stats, detective skill ?i /licenses:Nu pot face poze pentru ca am o problema cu sistemul de screenshot, imi pare rau.
• Numarul de ore petrecute în joc fara AFK: 4-5 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei factiuni? (specifica factiunea): Nu.
• Daca da, esti de acord sa platesti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
• O scurta autocaracterizare: Salut ma numesc Adrian sunt din judetul Hunedoara, am frumoasa varsta de 16 ani, sunt o fire amuzanta, calma, prietenoasa, serioasa cu cei 7 ani de acasa si ma descurc mereu in ceea ce fac.

KeNoN

Mesaje : 10
Data de înscriere : 05/08/2015
Varsta : 23
Localizare : Hunedoara.

Sus In jos

Cerere pentru lspd !  Empty Re: Cerere pentru lspd !

Mesaj Scris de Admin Mier Aug 05, 2015 2:57 pm

Kenon , Breks Acceptati !

Admin
Admin

Mesaje : 18
Data de înscriere : 03/08/2015

https://gravity-zone.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cerere pentru lspd !  Empty Re: Cerere pentru lspd !

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum