Gravity-Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere National Guard One_Kill

In jos

Cerere National Guard One_Kill Empty Cerere National Guard One_Kill

Mesaj Scris de alexandru974 Dum Aug 09, 2015 2:49 pm

• Nickname: One_Kill
• Nickname-uri anterioare: One_Kill
• Level: 23.
• Vârsta reală: 15 ani.
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: nu am luat nici 1 warn pana acum.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Pe acest sv niciodata , pe altele am luat din cauza warnurilor si a afacerilor interzise
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Am fost in police departament cu rank 2 si acum am mai fost si in ng dar am fost dat afara , acum aplic din nou.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:M-a dat 1 membru din alt departament pt ca i-am zis sa vorbeasca frumos cu noi.
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Am mai fost in ng , si pd .
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin 7 zile în National Guard. vei ieși cu Faction Warn ?: Da, inteleg.
• Ați citit Regulamentul National Guard împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Desigur.
• De ce doriți să intrați în National Guard?: Deoarece e o factiune foarte dorita si deoarece ma descurc cel mai bine in aceasta factiune si imi place sa fiu politist.
• Poză cu /stats, detective skill și /licenses: Nu pot sa pun poze doarece nu am 7 zile de la inscriere sper sa nu afecteze asta cu nimic.
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:8-9 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu pe nici 1 blacklist.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Daca as fii pe blacklist as fi dispus sa platesc.
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Costea Cosmin Alexandru  , sunt din orasul Tulcea si am 15 ani. Sunt o fire prietenoasa , imi plac persoanele care stiu sa glumeasca , imi place sa lucrez in echipa deoarece e o vorba : "Unde-s multi puterea creste !

alexandru974

Mesaje : 7
Data de înscriere : 05/08/2015

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum